Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

22.01.2017, 16:56

ТАТЈАНА ЛАЗАРЕВСКА ВО АВСТРАЛИЈА НА +40

Си го изгорев газето

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска, која веќе две години живее во Мелбурн, Австралија, при подготовките за снимање на спот, си го изгорела задникот.

Таа сакала да го искористи летото и спотот да го снима на скутер, па додека учела да го вози, изгорела на австралиските плус 40 степени.


Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.


Текстот е прочитан 2717 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“: Граѓаните маршираат против Тиранската платформа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)
Илјадници граѓани веќе 31-ви ден масовно протестираат низ македонскиот гла...
ИЗЛОГ
Сезона
Пишува Лејла САБИТ - Пукна сонце......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter