Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

19.02.2017, 21:26

БУМБАР НА ТВ НОВА: Секој ден од понеделник до петок (Видео)

Секој ден од понеделник до петок со почеток во 18 часот „БУМБАР НА ТВ НОВА“ со  Тања Атанасовска Ивановска.

„Телефонски јавувања, јавувања преку Скајп, Фејсбук, Твитер… Да го избереме заедно настанот што ќе го одбележи денот. Гледајте ТВ НОВА и бидете учесници во програмата“, ја најавуваат од ТВ Нова нивната нова емисија.


Текстот е прочитан 1268 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“: Граѓаните маршираат против Тиранската платформа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)
Илјадници граѓани веќе 31-ви ден масовно протестираат низ македонскиот гла...
ИЗЛОГ
Сезона
Пишува Лејла САБИТ - Пукна сонце......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter