Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

13.02.2017, 13:20

ЈИРГЕН КЛОП НЕ Е ВООДУШЕВЕН ОД ВРСКАТА НА СВОЈОТ ГОЛМАН

Кралицата на фитнесот е виновна за лошата форма на Лорис Кариус

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп не премногу среќен што неговиот прв голмански избор Лорис Кариус почна врска со кралицата на фитнесот, Памела Рајф.

Германскиот менаџер е убеден дека откако Кариус се заљубил во 20-годишната Памела, формата почнала да му оди во надолна линија и затоа морал да го седне на клупата и шанса да му даде повторно на Мињолет.
Германката Рајф која се прослави како фитнес-инструктор има околу 2,8 милиони следбеници на Инстаграм и токму поради тоа ја нарекуваат новата германска кралица на оваа социјална мрежа.
Во изјава за германските медиуми Памела вели дека е задоволна од заработката на Инстаграм, но одби да открие колку заработува преку оваа социјална мрежа.


Текстот е прочитан 775 пати.
#
Федерер стана најстар освојувач на Мастерс титула
Спарс повторно победува, триото на Кливленд даде 101 поен
Шакира и Пике нема да дојдат на свадбата на Меси
Мика Хакинен се врати во формула 1
Во еден ден два пати срушен светскиот рекорд
Шарапова се "убивала" од пиење
Стриптизета е газдарица на Несторовски и на Трајковски
Мејведер и Мекгрегор ќе инкасираат по 100 милиони долари
Јусеин Болт лудуваше на карневал на Карибите
Ние сме најнапаѓачката екипа на светот

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
24-ти ден масовно за унитарна Македонија (Фото)
24 ден од протестите организирани од граѓанската иницијатива За заедничка ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Субару ИксВ" им пркоси на европските СУВ-модели
Јапонскио производител ја претстави новата генерација на "Икс В", но надво...
"Фијат 500 мирор": За родените во 80-те на минатиот век
Освен обележувањето на 60-годишнината од појавувањето на "фијат 500", или ...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Сендвичи со паштета
Приготвување: четири парчиња од лебот намачкајте ги со паштетата, одозгора...
Site Meter