Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

27.12.2016, 15:16

ДЕВОЈКАТА НА ГОЛМАНОТ ТИМ ХАУАРД ЈА ОТКРИ СВОЈАТА ОПСЕСИЈА

Секси-селфи е фетишот на Нора Сегура

Чудна опсесија и зависност има Нора Сегура, девојката на некогашниот голман на Манчестер Јунајтед и Евертон, Тим Хауард.

Овие денови таа ги поминува уживајќи во сопствените селфи со кои провоцира како никогаш порано.
Според сопственото признание, сексапилните селфи се нејзиниот фетиш. Доказ за тоа се мноштвото перверзни фотографии на Твитер и Инстаграм.
Нора обожава да се слика, да ја покажува својата долна облека и облини, па жешките пози да им ги даде на увид на своите следбеници на социјалните мрежи.
Нора сака да види како луѓето реагираат на нејзините провокативни фотографии. Токму поради нејзиниот сексапил кој сега освен Хауард го гледаат и обичните луѓе, голманот кој сега брани во САД за Колорадо рапидс, и е многу љубоморен што е само навестување за крај на оваа врска.


Текстот е прочитан 981 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

Граѓаните бараат избори за излез од кризата - 57-ми ден протести на „За заедничка Македонија“ (Фотогалерија)
Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА денеска по 57-ми пат од пр...
ИЗЛОГ
Брод
Пишува Лејла САБИТ - Има најубав поглед на свет......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter