Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

01.03.2017, 13:09

РУСИНКАТА ГО ПРИВЛЕЧЕ ВНИМАНИЕТО ВО ЛОС АНЏЕЛЕС

Шарапова без градник на доделувањето на оскарите

Руската тенисерка Марија Шарапова ја искористи паузата во тенисот по суспензијата поради допинг за малку да ужива во животот.

Убавата Маша се појави на доделувањето на оскарите и на забавата на "Венити фер" организирана по тој повод.
Русинката блесна во син фустан со бретели, со отвор на левата нога и, нормално, без градник. Таа го крена адреналинот на своите фанови од машкиот пол облекувајќи тесен фустан, кој $ ја отслика совршената фигура, и изгледа подготвено за првиот настап по едногодишната суспензија, која и завршува во април.


Текстот е прочитан 3737 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

Граѓаните бараат избори за излез од кризата - 57-ми ден протести на „За заедничка Македонија“ (Фотогалерија)
Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА денеска по 57-ми пат од пр...
ИЗЛОГ
Брод
Пишува Лејла САБИТ - Има најубав поглед на свет......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter