Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

04.04.2017, 13:16

Нејмар бесен на Џастин Бибер оти и се пуштал на девојка му

Една од ѕвездите на Барселона, Нејмар мораше да внимава на девојката Бруна Маркезине која беше "жртва" на пејачот Џастин Бибер.

Канаѓанецот поканил 700 луѓе на својата забава по концертот во Рио де Жанеиро, но еден момент почнал премногу да флертува со девојката на Нејмар.
Сведоците велат дека фудбалерот си заминал со Маркезине заедно за да не направи скандал.
Бразилските таблоиди потсетија дека минатото лето Нејмар флертуваше со бившата на Бибер, Селена Гомез поради што односите меѓу двете ѕвезди станаа напнати, а ова се третира како обид Џастин да му се одмазди на фудбалерот за ланскиот потег.
А додека двајцата се расправаат за неа, Бруна призна дека ја загубила невиноста на 11-годишна возраст.


Текстот е прочитан 1539 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ДЕТАЛЕН ИЗВЕШТАЈ ОД СОБРАНИЕТО: НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ, ОБВИНУВАЊА ЗА ПУЧ, УПАД, МАСОВНА ТЕПАЧКА, РАСКРВАВЕНИ ГЛАВИ, ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА, ОСУДИ И ОБВИНУВАЊА (ФОТО)
СДСМ и ДУИ вчера прескокнаа две точки од дневниот ред на конститутивната с...
ИЗЛОГ
Поглед
Пишува: Лејла САБИТ - Погледот, велат, е душата на човекот......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter