Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

03.03.2017, 13:59

ИНТЕРЕСНО ВЕТУВАЊЕ НА ПОРНОАКТЕРКАТА ПАОЛА САУЛИНО

Орален секс за целиот тим на Наполи ако ја освои Лигата на шампионите

Кралицата на оралниот секс повторно ја изненади спортската јавност. Паола Саулино, италијанска порноѕвезда, одработи орален секс со граѓаните на Италија кои му рекоа "не" на референдумот за ЕУ.

Тогаш таа одеше по целата земја и ја славеше победата задоволувајќи 400 мажи, а глобална цел $ е таа бројка да достигне милион среќни завршници.
Овој пат таа си постави нова цел: вети орален секс за сите играчи на Наполи ако успеат да ја освојат фудбалската Лига на шампиони.
Паола е родена во Неапол и е голем фан на Наполи, што го покажа со слики на кои е разголена, со шал од својот клуб. Меѓутоа, освен на играчите, им вети орален секс и на навивачите, но само ако Наполи биде првак на Италија.
- Ако Наполи ја освои Лигата на шампионите, ќе бидам многу среќна да му овозможам орален секс на целиот тим. Зошто да не? Ако им помогне тоа да го освојат трофејот, ќе биде фантастично. Ако го освоиме само Скудетото, орално ќе ги задоволам само навивачите за да ја прославиме победата - вети Саулино.
На социјалните мрежи, Паола има 19,4 милиони фанови, но нема сите да имаат шанса да ги пробаат нејзините квалитети.


Текстот е прочитан 2381 пати.
#
Исланд го погоди бејби бум девет месеци по ЕП
Харден го доби дуелот со Вестбрук
Вињалес со триумф дебитираше за Јамаха
Карлеуша и Тошиќ во турско реално шоу
На Кливленд му виси првото место на Истокот
Чудесниот Буфон и уште почудесната Италија
Фетел го надмудри Хамилтон и го прекина постот на Ферари
Ова е најубавиот начин да се каже "збогум"
Вестбрук оствари трипл-дабл без промашување
Игуана прекина меч, па направи селфи со Хас

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter