Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

10.02.2017, 23:01

ТВ-ВОДИТЕЛКАТА МИЛЕНА АНТОВСКА СПЕЦИЈАЛНА ГОСТИНКА НА МОДНАТА НОЌ НА НЕВЕСТИ ВО СКОПЈЕ

Вежбам за свадба

ТВ-водителката и новинарка Милена Антовска (30) ќе биде невеста утревечер, на 5. Модна ноќ на невести, во хотелот "Мериот", во организација на Моден викенд-Скопје....

Лејла Сабит
Фото: В. Тануровски
Фризура и шминка: Студио "Фиторе"

За целиот текст и за фотографиите кликнете тука.


Текстот е прочитан 8217 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
24-ти ден масовно за унитарна Македонија (Фото)
24 ден од протестите организирани од граѓанската иницијатива За заедничка ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Субару ИксВ" им пркоси на европските СУВ-модели
Јапонскио производител ја претстави новата генерација на "Икс В", но надво...
"Фијат 500 мирор": За родените во 80-те на минатиот век
Освен обележувањето на 60-годишнината од појавувањето на "фијат 500", или ...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Сендвичи со паштета
Приготвување: четири парчиња од лебот намачкајте ги со паштетата, одозгора...
Site Meter