Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

28.12.2016, 13:57

ПАОЛА САУЛИНО СО МОТИВ ПОВЕЌЕ ЗА НАПОЛИТАНЦИТЕ

Порно-глумица му вети орален секс на Наполи ако ја освои титулата

Италијанската порно-глумица Паола Саулино стана позната по ветувањето дека ќе ги задоволи орално сите кои рекоа "не" на неодамнешниот референдум во Италија, но не може да се потврди со сигурност дали си останала на зборот.

Таа навива за Наполи и следниот предизвик и е поврзан со фудбалскиот тим од од југот на Апенинскиот Полуостров.
- Мојот следен предизвик е Наполи. Ако ја освои титулата, следува орален секс за комплетниот тим. А, и навивачите ќе имаат корист од тоа - загадочно изјави Паола за својот Наполи, кој има седум бода помалку во однос на водечкиот Јувентус.


Текстот е прочитан 1078 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter