Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

10.01.2017, 13:31

СКАНДАЛ ВО РЕДОВИТЕ НА МИЛАН

Напаѓачот Нијанг во врска со трансвестит

Фудбалерот на Милан, Мбаје Нијанг се најде во центарот на вниманието во италијанското Калчо откако медиумите објавија дека бил во врска со бразилски трансвестит.

Станува збор за Гвендалина Родригез која е родена како маж и која на својот профил на Твитер откри дека била во врска со напаѓачот кој по изгледот потсетува на Марио Балотели.
"Бев со Нијанг, но тој е поголема жена од мене", напишала Родригез.
Младиот француски напаѓач засега одбива да коментира што точно се случило.


Текстот е прочитан 655 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
Фотографиите од сексапилната албанска поп пејачка Ени Кочи уриваат рекорди на Интернет
ИЗЛОГ
Идила
Пишува Лејла САБИТ - Во Македонија ни се случува идила......

Тојота подготви спортско издание на Јарис
По враќањето на светската рели сцена Тојота на претстојниот Саем за автомо...
КИА влегува во светот на спортските лимузини
Јужнокорејската компанија КИА го одржа своето ветување и ја промовираше пр...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Варени јаболка со пудинг
Приготвување: јаболката измијте ги, излупете ги и ставете ги во половина л...
Site Meter