Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

08.03.2017, 14:01

СВЕТОТ ТРЕПЕРИ ОД СКАНДАЛОЗНАТА АВТОБИОГРАФИЈА НА КЛАУДИЈА КАРДОНЕ

Аргентинска актерка ќе ги открие сите тајни на фудбалските ѕвезди

Фудбалскиот свет со страв ја дочека веста дека една од најпознатите кршачки на машки срца во спортот се подготвува да издаде скандалозна автобиографија, со која може да уништи многу бракови и врски.

Се работи за аргентинската актерка Клаудија Кардоне, која се прослави како швалерка на Карлос Тевес и имаше врски со многу женети фудбалери.
Затоа не е изненадување што многумина од нив сега стравуваат што ќе напише Клаудија во својата автобиографија.
Разгледувајќи ги фотографиите на Кардоне на социјалната мрежа Инстаграм, може да се разбере зошто спортистите лесно паѓаат во мрежата на надарената блондинка.


Текстот е прочитан 1392 пати.
#
Исланд го погоди бејби бум девет месеци по ЕП
Харден го доби дуелот со Вестбрук
Вињалес со триумф дебитираше за Јамаха
Карлеуша и Тошиќ во турско реално шоу
На Кливленд му виси првото место на Истокот
Чудесниот Буфон и уште почудесната Италија
Фетел го надмудри Хамилтон и го прекина постот на Ферари
Ова е најубавиот начин да се каже "збогум"
Вестбрук оствари трипл-дабл без промашување
Игуана прекина меч, па направи селфи со Хас

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter