Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

02.02.2017, 12:53

ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ НА ЏЕНИ ТОМПСОН

Проститутката која за малку ќе го разведеше Руни, се соблече гола

Бившата проститутка Џени Томпсон која за малку ќе го разведеше фудбалерот на Манчестер јунајтед Вејн Руни, реши да го рекламира учеството во реално шоу на провокативен начин.

Дамата на ноќта позираше гола за машко списание покажувајќи го тетовираното тело, потоа се фотографираше во кожена долна облека, во друштво на сексапилна блондинка и на крај друштво им правеше уште една проститутка. Трите легнаа на кревет како од мајка родени.
Џени стана позната откако откри дека му давала услуги на Вејн Руни. Двајцата имале неколку секс-сеанси додека сопругата на фудбалерот, Колин, беше бремена со првиот син.
Џени призна дека имала и краток флерт со синот на легендарниот Џорџ Бест, плејбојот Калум, пред тој да влезе во шоуто "ВИП-брадер".


Текстот е прочитан 3697 пати.
#
Исланд го погоди бејби бум девет месеци по ЕП
Харден го доби дуелот со Вестбрук
Вињалес со триумф дебитираше за Јамаха
Карлеуша и Тошиќ во турско реално шоу
На Кливленд му виси првото место на Истокот
Чудесниот Буфон и уште почудесната Италија
Фетел го надмудри Хамилтон и го прекина постот на Ферари
Ова е најубавиот начин да се каже "збогум"
Вестбрук оствари трипл-дабл без промашување
Игуана прекина меч, па направи селфи со Хас

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter