Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

06.02.2017, 12:55

„Македонски Телеком“ со извонредни понуди во месецот на вљубените

Македонски Телеком во месецот кога се одбележува љубовта, подготви извонредни понуди за своите припејд и постпејд корисници. Новата припејд понуда е идеален подарок за сите лудо вљубени и со неа корисниците за само 299 денари го добиваат Супер пар пакетот со 2 припејд СИМ картички, коишто имаат можност да зборуваат меѓу себе бесплатно. Дополнително, секоја СИМ картичка е со 149,5 денари вклучени за разговори, интернет, ЅМЅ или активирање пакети.

Во месецот на вљубените, освен за припејд корисниците, Македонски Телеком подготви изненадување и за постпјед корисниците. Доколку корисниците бараат нов телефон, сега е вистинскиот момент да го купат долго посакуваниот смартфон, и тоа со супер попуст. Најдобриот телефон iPhone 7 со 32 GB меморија може да се добие со 25 отсто попуст во Smart L тарифата. Исто така, со намалена цена од 20 отсто може да се купат и Samsung Galaxy S7 или Samsung Galaxy S7 Edge во Smart L тарифата.

Промоцијата трае до 15 февруари 2017 година, со склучен Договор за Доверба 24. Количините на смартфони од понудата се ограничени.


Текстот е прочитан 1029 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter