Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

14.03.2017, 14:17

Биди и ти дел од „црвено-црното“ семејство

Фудбалската Академија на Вардар со нова локација во населбата Аеродром, на теренот на АМС покрај СЦ Јане Сандански.

Дојдете и запишете го вашето дете во Фудбалската Академија која што ги нуди сите потребни услови за да ги научи фудбалските вештини и еден ден да го оствари својот сон да биде врвен фудбалер.

Уписите се однесуваат за генерации на деца родени од 2005 до 2010 година. Уписите се секој понеделник, среда и петок од 17 до 18 часот на фудбалскиот терен покрај СЦ Јане Сандански во скопската населба Аеродром.

Повелете и препуштете го вашето дете во рацете на стручни лица и проверени тренери од фудбалската Академија.


Текстот е прочитан 326 пати.
#
Федерер стана најстар освојувач на Мастерс титула
Спарс повторно победува, триото на Кливленд даде 101 поен
Шакира и Пике нема да дојдат на свадбата на Меси
Мика Хакинен се врати во формула 1
Во еден ден два пати срушен светскиот рекорд
Шарапова се "убивала" од пиење
Стриптизета е газдарица на Несторовски и на Трајковски
Мејведер и Мекгрегор ќе инкасираат по 100 милиони долари
Јусеин Болт лудуваше на карневал на Карибите
Ние сме најнапаѓачката екипа на светот

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
24-ти ден масовно за унитарна Македонија (Фото)
24 ден од протестите организирани од граѓанската иницијатива За заедничка ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Субару ИксВ" им пркоси на европските СУВ-модели
Јапонскио производител ја претстави новата генерација на "Икс В", но надво...
"Фијат 500 мирор": За родените во 80-те на минатиот век
Освен обележувањето на 60-годишнината од појавувањето на "фијат 500", или ...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Сендвичи со паштета
Приготвување: четири парчиња од лебот намачкајте ги со паштетата, одозгора...
Site Meter