Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

10.04.2017, 18:22

Порака до Иванов: Претседателе не попуштајте под притисоците, ние сме тука со Вас (ФОТО)

Граѓаните водени од иницијативата „За заедничка Македонија“ кои веќе 43 дена се на улиците и протестираат за задржување на унитарноста и сувереноста на Република Македонија, денеска повторно беа пред народната канцеларија на претседателот Ѓорге Иванов. Богдан Илиевски во име на граѓаните повторно ја повтори големата поддршка која ја има Иванов од нив.


10.04.2017, 18:22

Порака до Иванов: Претседателе не попуштајте под притисоците, ние сме тука со Вас (ФОТО)

Граѓаните водени од иницијативата „За заедничка Македонија“ кои веќе 43 дена се на улиците и протестираат за задржување на унитарноста и сувереноста на Република Македонија, денеска повторно беа пред народната канцеларија на претседателот Ѓорге Иванов. Богдан Илиевски во име на граѓаните повторно ја повтори големата поддршка која ја има Иванов од нив.Текстот е прочитан 964 пати.
#
Данев: СДС е главен поттикнивач на гоемоалбанските апетити во Македонија, ја осудуваме изјавата на Лата
СДСМ по пресот на Данев: Ширењето лажни вести е антидржавно
56-ти ден „За заедничка Македонија“: Да ја зачуваме нашата земја, во име на заветот на нашите предци (ФОТО)
ЕЛЕМ нема да бара поскапување на струјата
ВМРО-ДПМНЕ: Граѓаните не сакаат туѓи платформи
Миноски: Нови 72 милиони евра за малите и средните бизниси
СДСМ: Мнозинската волја на граѓаните ќе се реализира во разумен момент
СДСМ: Ја осудуваме изјавата на дебарскиот градоначалник Лата
Тодоров: Вакцините се безбедни, родителите да не го одложуваат вакцинирањето
Ниски температури во цела Македонија, земјоделците стравуваат од големи штети

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

56-ти ден „За заедничка Македонија“: Да ја зачуваме нашата земја, во име на заветот на нашите предци (ФОТО)
Веќе 56 дена како граѓаните на Македонија го изразуваат својот револт пора...
Принцезата од Тајланд во посета на Македонија (Фото)
Принцезата од Тајланд, Маха Чакри Сириндорн, на покана на сопругата на пре...
ИЗЛОГ
Брод
Пишува Лејла САБИТ - Има најубав поглед на свет......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter