Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО
УБАВИ ПРОСТОРИ
Енергија за почеток на денот
Здрав појадок кој секој сам може да си го направи по свој вкус, е концепт за почеток на новиот ден ...
Шоу-рум за свадбени декорации
Бели и шарени цветови, аранжирани во бидермаери, букети и венци создаваат весела атмосфера во ентер...
Минерализирани бои за здрава храна
Беж, зелена и кафена боја го дефинираат ентериерот во кој е сместен скопскиот кафе-ресторан за здра...
Палата во чаршија
Однадвор, новиот скопски лонџ бар "Аустриан палас" е ист како и другите дуќани изградени пред повеќ...
Етнобисерот на Пуже од Мечкуевци
Кукли облечени во стари носии, разбој за ткаење на килими, стари бочви за вино, колски тркала, пегл...
Бели топки кои светат навечер
Интерактивен ентериер во кој постојано се менува сценографијата, ве пречекува во ентериерот на спец...
Од Исток до Запад
Атрактивна просторна композиција составена од лустери во форма на светлечки кристални рипчиња го ра...
Како до шик, а релаксиран дом
САД (АП) - Овој компромис е навистина тежок: Многумина од нас сакаат домовите да ни изгледаат модер...

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

58-ми ден протести за иднината на Македонија (Фотогалерија)
ИЗЛОГ
Брод
Пишува Лејла САБИТ - Има најубав поглед на свет......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter