Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

15.01.2017, 18:14

ПОП-ПЕЈАЧКАТА ДАНИ ДИМИТРОВСКА УЖИВА ВО ЕКСТРЕМНИТЕ СПОРТОВИ

Сноубордингот ми е исклучување од градот

Поп-пејачката Дани Димитровска неодамна го заврши снимањето на својот нов албум, кој наскоро ќе го промовира.

На албумот се снимани нови песни, за кои Дани вели дека е сигурна оти ќе $ се допаднат на публиката.Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.


Текстот е прочитан 4377 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

Масовен марш и денеска „За заедничка Македонија“: Остануваме на улиците колку што е потребно! (ФОТО)
Сибир се стопи (Жешко фото)
Околу 1.500 вљубеници во зимските спортови во оскудна облека се собраа на ...
ИЗЛОГ
Поглед
Пишува: Лејла САБИТ - Погледот, велат, е душата на човекот......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter