Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

22.01.2017, 16:56

ТАТЈАНА ЛАЗАРЕВСКА ВО АВСТРАЛИЈА НА +40

Си го изгорев газето

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска, која веќе две години живее во Мелбурн, Австралија, при подготовките за снимање на спот, си го изгорела задникот.

Таа сакала да го искористи летото и спотот да го снима на скутер, па додека учела да го вози, изгорела на австралиските плус 40 степени.


Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.


Текстот е прочитан 2718 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“: Граѓаните маршираат против Тиранската платформа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)
Илјадници граѓани веќе 31-ви ден масовно протестираат низ македонскиот гла...
ИЗЛОГ
Сезона
Пишува Лејла САБИТ - Пукна сонце......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter