Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

22.12.2016, 13:52

НАЈОМРАЗЕНАТА ЖЕНА НА ФУДБАЛЕР ЈА ШОКИРАШЕ ПРЕМИЕРЛИГАТА

Сопругата на Варди се соблече гола и го покажа трудничкото стомаче

Ребека Варди, сопругата на фудбалерот на Лестер и англиски репрезентативец Џејми Варди, ја шокираше јавноста во Велика Британија откако се фотографираше гола иако е во поодмината бременост.

Ребека не сака да ја викаат фудбалска сопруга (популарните ВАГ) и поради нејзините ставови во Британија е најоомразената понежна половина на фудбалер во Премиерлигата.
Таа истакна за "Сан" дека се сликала гола бидејќи повеќе никогаш нема да биде во блажена состојба и сакала да го искористи моментот.
- Џејми и јас знаеме дека ова ќе биде нашето последно бебе и одеднаш сфатив дека повеќе никогаш нема да бидам бремена - изјави Ребека која пет години е постара од Џејми.
Џејми и Ребека ја имаат двегодишната ќерка Софија, а таа има уште две деца, 11-годишната Меган и шестгодишниот Тејлор кои ги доби од претходните врски.Текстот е прочитан 1318 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
Наместо транспаренти, цртежи и забава за поддршка на „Заедничка Македонија“ (Фото)
На денешниот музички хепенинг на Школка, во Градскиот парк во Скопје, орга...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Фишеци од мортадела
Приготвување:сирењето добро издробете го со виљушка или изрендајте го, па ...
Site Meter