Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

27.12.2016, 15:16

ДЕВОЈКАТА НА ГОЛМАНОТ ТИМ ХАУАРД ЈА ОТКРИ СВОЈАТА ОПСЕСИЈА

Секси-селфи е фетишот на Нора Сегура

Чудна опсесија и зависност има Нора Сегура, девојката на некогашниот голман на Манчестер Јунајтед и Евертон, Тим Хауард.

Овие денови таа ги поминува уживајќи во сопствените селфи со кои провоцира како никогаш порано.
Според сопственото признание, сексапилните селфи се нејзиниот фетиш. Доказ за тоа се мноштвото перверзни фотографии на Твитер и Инстаграм.
Нора обожава да се слика, да ја покажува својата долна облека и облини, па жешките пози да им ги даде на увид на своите следбеници на социјалните мрежи.
Нора сака да види како луѓето реагираат на нејзините провокативни фотографии. Токму поради нејзиниот сексапил кој сега освен Хауард го гледаат и обичните луѓе, голманот кој сега брани во САД за Колорадо рапидс, и е многу љубоморен што е само навестување за крај на оваа врска.


Текстот е прочитан 950 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter