Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

05.03.2017, 18:03

ПРВАТА ДАМА НА КВИЗОВИТЕ ЛИЛА СТОЈАНОВСКА

Носам среќа во македонските семејства

Во време кога сме бомбардирани со лоши вести, среќните можете да ги изгребете. Или да ви ги донесе дома атрактивната водителка Лила Стојановска.

Секој работен ден, на ТВ "Сител", во попладневните часови, ги сместува семејствата пред телевизорите за својот квиз "Сè или нешто". Шоуто се работи по лиценца на продуцентската куќа "Ендемол" и се прикажува во повеќе од 80 земји во светот.Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.


Текстот е прочитан 1659 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
ФОТО - „За заедничка Македонија“ до ВМРО-ДПМНЕ: Не смеете да дозволите избор на претседател на Собрание кој нема да ја отфрли Тиранската платформа
Денес сме 29-ти ден откако излеговме на улица. Да им повториме на пратениц...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Компири во сол
Приготвување: компирите истријте ги со остра четкичка, измијте ги добро и ...
Site Meter