Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

10.02.2017, 23:01

ТВ-ВОДИТЕЛКАТА МИЛЕНА АНТОВСКА СПЕЦИЈАЛНА ГОСТИНКА НА МОДНАТА НОЌ НА НЕВЕСТИ ВО СКОПЈЕ

Вежбам за свадба

ТВ-водителката и новинарка Милена Антовска (30) ќе биде невеста утревечер, на 5. Модна ноќ на невести, во хотелот "Мериот", во организација на Моден викенд-Скопје....

Лејла Сабит
Фото: В. Тануровски
Фризура и шминка: Студио "Фиторе"

За целиот текст и за фотографиите кликнете тука.


Текстот е прочитан 8331 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
ФОТО - „За заедничка Македонија“ до ВМРО-ДПМНЕ: Не смеете да дозволите избор на претседател на Собрание кој нема да ја отфрли Тиранската платформа
Денес сме 29-ти ден откако излеговме на улица. Да им повториме на пратениц...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Компири во сол
Приготвување: компирите истријте ги со остра четкичка, измијте ги добро и ...
Site Meter