Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

18.07.2016, 13:11

Гламур

Кели Брук со бујно деколте безуспешно се обиде да го сокрие целулитот

Кели Брук, за која многумина велат утврдиле дека има најубаво тело на Планетата, во друштво на нејзиното момче Џереми Парис мина романтичен викенд во Италија.

Спасот од горештините Кели го побараа во морето, при што носеше едноделен костим за капење, кој откриваше повеќе отколку што треба.
Длабокото деколте на костимот за капење ги открива нејзините бујни гради, кои посебно дојдоа до израз на фотографијата која самата Кели ја објави на Инстаграм.Но, додека на таа фотографија тешко може да и се најда мана, на оние кои ги објавија папараците очигледно е дека британската манекенка и актерка се соочува со најголемиот непријател на сите жени - целулитот.


Текстот е прочитан 1274 пати.
#
Скарлет Јохансон е актерка со најголема заработка во 2016 година
Почина Мишел Морган, најубавите очи на францускиот филм
Кајли Миног не се мажи ако не се легализираат геј-браковите
Путин му го предаде рускиот пасош на Стивен Сегал
Зошто го сакаме Роки
Ангелите ќе слетаат во Париз
Ќе се продаваат фустаните, чевлите, шминките и накитот на Мерилин Монро
Род Стјуарт стана витез
19 години без леди Дијана
Седумте милиони долари ќе ги донира во хуманитарни цели

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
ФОТО - „За заедничка Македонија“ до ВМРО-ДПМНЕ: Не смеете да дозволите избор на претседател на Собрание кој нема да ја отфрли Тиранската платформа
Денес сме 29-ти ден откако излеговме на улица. Да им повториме на пратениц...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter