Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

05.01.2017, 13:21

ИСПОВЕД НА РУСИНКА КОЈА РАСТЕЛА КАКО БАРБИКА

Родителите не ја пуштаат сама надвор оти е многу убава

РУСИЈА - Русинката Ангелика Кенова речиси да никогаш не ја напуштила својата куќа сама.

Секој пат кога ќе излезе, неа ја придружуваат неколку телохранители, затоа што, според пишувањето на руските медиуми, таа е толку убава што родителите на овој начин ја штитат од момчиња.
Ангелика изгледа како човечка Барбика, а се чини дека токму тоа предизвикува големо внимание.
"Додека растев родителите ме одгледаа како вистинска принцеза и не ме пуштаа надвор да излегувам со момчиња, па немам искуство како другите девојки. Затоа сега не водам нормален живот, затоа што сум како кукла. Додека бев девојче, родителите ме претвораа во Барбика, и ми беше драго што луѓето така ме доживуваат, затоа што таа е идол на сите девојчи ширум светот. Но, сега гледам дека сето тоа било погрешно, изјавила Ангелика.
Таа тврди дека не менувала ништо на себе преку хируршки интервенции и дека секој од нејзиното тело е природен, иако многумина не веруваат во ова.
Ангелика додава дека родителите ја тераат да редовно вежба и призна дека сакала да го напушти својот живот под стаклено ѕвоно и да почне да живее како секој нормален човек.


Текстот е прочитан 2588 пати.
#
Папата е опкружен со свештеници кои го прикриваат најстрашниот смртен грев
"Педесет нијанси потемно" тера на неверство
Кинезите сакаат кунг-фу колку што Американците сакаат хамбургери
Спиењето со чорапи е потсвесно барање заштита
Почнува потрага за тајната соба на Тутанкамон
Да се казни советничката на Трамп оти рекламираше чевли од Иванка
Ги посети сите земји во светот за 18 месеци
Венеција под Јадран, Лондон само на разгледници
Тајните сигнали на кралицата Елизабета за спас од здодевни разговори
Парите и го уништиле животот

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
И Оги за 5000-тиот број на „Вест“
За јубилејниот 5000. број на Вест подготвивме и ексклузивна несе...
ИЗЛОГ
Оскар
Пишува Лејла САБИТ - Сон на секоја жена....

"Митцубиши" во Женева ќе го претстави кросоверот "еклипс"
По подолго време, "Митцубиши" на Саемот во Женева што ќе се одржи во март,...
"Опел" во офанзива со "кросленд икс"
"Опел" ги објави фотографиите и техничките детали од новиот компактен крос...
"Форд" ги откри адутите на новото "ГТ"
Иако првите примероци на "форд ГТ" од фабричката лента се симнаа кон крајо...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Печени компири со сланина
Приготвување: компирите и кромидот излупете ги, исечете ги на тркалца, пос...
Site Meter