Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

11.01.2016, 14:07

Фото

ГЛАМУРОТ НА ЗЛАТНИОТ ГЛОБУС 2016


Џенифер Лопез во креација на Џанбатиста Вали и со накит на Хари Винстон


Џенифер Лоренс во "Диор"


Кејт Бланшет во "Живанши"


Кејт Босворт во "Долче и Габана"


Кети Пери во "Прада"


Џена Деван Татум во креација на Зухаир Мурад


Џејн Фонда во "Ив Сен Лоран"


Кејт Винслет во "Ралф Лорен"


Леди Гага во "Версаче"


Оливија Палермо во "Делпозо"


Џулиен Мур во тоалета на Том Форд


Еми Росум во "Армани"


Оливија Вајлд во тоалета на Мајкл Корс


Кирстен Данст во "Валентино"


Хајди Клум во креација на Маркеса


Кејт Хадсон во тоалета на Мајкл Корс


Румер Вилис во "Мајкл Костело"

Фото АП


Текстот е прочитан 2764 пати.
#
Земјоделците, ловџиите и багеристите на чело на денешниот марш против „Тиранската платформа“ (Фото-галерија)
Илиевски: Горди маршираме за Македонија (Фото-галерија)
"За заедничка Македонија“: Не смеете да си играте со народот! (Фото-галерија)
Моден викенд Скопје - Втора вечер (Фотогалерија)
Априлијада (Фотогалерија)
ФОТО: Моторџиите пристигнаа – застануваат на чело на денешниот марш во одбрана на унитарноста на Македонија
Голем народен собир: Не ја даваме Македонија (Фотогалерија)
Наместо транспаренти, цртежи и забава за поддршка на „Заедничка Македонија“ (Фото)
Протест во организација на граѓанската иницијатива "За заедничка Македонија"
Трет ден протести: Кој сака мултиетничка Македонија да ни се приклучи (Фото)

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

Граѓаните бараат избори за излез од кризата - 57-ми ден протести на „За заедничка Македонија“ (Фотогалерија)
Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА денеска по 57-ми пат од пр...
ИЗЛОГ
Брод
Пишува Лејла САБИТ - Има најубав поглед на свет......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter