Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО
Маркетинг
18.03.2009, 18:11


ЦЕНОВНИК ЗА ПЛАТЕНО ПОЛИТИЧКО ПРЕТСТАВУВАЊЕ ВО "ВЕСТ"
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)


 < Симнете го ценовникот во пдф формат.ЦЕНОВНИК ЗА ОНЛАЈН РЕКЛАМЕН ПРОСТОР НА VEST.MK
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.


ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМИ ЗА ИНТЕРНЕТ ИЗДАНИЕТО НА "ВЕСТ"

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО ПЕЧАТЕНОТО ИЗДАНИЕ

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО РЕВИЈАЛНОТО ИЗДАНИЕ

 < Симнете го ценовникот во пдф формат.
Контакти за реклами:
тел. 02/3089-241, 3089-242, 3089-257, 3089-259, 3089-265; факс: 02/3089-254
e-mail: reklami@mpm.com.mk
Службени огласи и тендери:
тел. 02/3089-255, 3089-256, факс: 02/3089-254
e-mail: sloglasi@mpm.com.mk
Тажни помени и мали огласи:
Тел. 02/3236-730 3236-830, 3236-930
e-mail: nekrolozi@mpm.com.mk; malioglasi@mpm.com.mk

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
И Оги за 5000-тиот број на „Вест“
За јубилејниот 5000. број на Вест подготвивме и ексклузивна несе...
ИЗЛОГ
Вино
Пишува Лејла САБИТ - Скапо, евтино или наливно......

"Митцубиши" во Женева ќе го претстави кросоверот "еклипс"
По подолго време, "Митцубиши" на Саемот во Женева што ќе се одржи во март,...
"Опел" во офанзива со "кросленд икс"
"Опел" ги објави фотографиите и техничките детали од новиот компактен крос...
"Форд" ги откри адутите на новото "ГТ"
Иако првите примероци на "форд ГТ" од фабричката лента се симнаа кон крајо...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Печени компири со сланина
Приготвување: компирите и кромидот излупете ги, исечете ги на тркалца, пос...
Site Meter