Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО
Маркетинг
18.03.2009, 18:11


ЦЕНОВНИК ЗА ПЛАТЕНО ПОЛИТИЧКО ПРЕТСТАВУВАЊЕ ВО "ВЕСТ"
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)


 < Симнете го ценовникот во пдф формат.ЦЕНОВНИК ЗА ОНЛАЈН РЕКЛАМЕН ПРОСТОР НА VEST.MK
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.


ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМИ ЗА ИНТЕРНЕТ ИЗДАНИЕТО НА "ВЕСТ"

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО ПЕЧАТЕНОТО ИЗДАНИЕ

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО РЕВИЈАЛНОТО ИЗДАНИЕ

 < Симнете го ценовникот во пдф формат.
Контакти за реклами:
тел. 02/3089-241, 3089-242, 3089-257, 3089-259, 3089-265; факс: 02/3089-254
e-mail: reklami@mpm.com.mk
Службени огласи и тендери:
тел. 02/3089-255, 3089-256, факс: 02/3089-254
e-mail: sloglasi@mpm.com.mk
Тажни помени и мали огласи:
Тел. 02/3236-730 3236-830, 3236-930
e-mail: nekrolozi@mpm.com.mk; malioglasi@mpm.com.mk

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter