Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

19.09.2014, 10:57

Миленици

Куќичка за куче во спалната соба

Доколку имате домашен миленик, куче или мачка, погледнете го ова функционално парче мебел.

Парчето мебел од спалната соба, вашата тоалетни масички, сега може да стане идеално место за вашиот сакан домашен миленик.
Оваа убава тоалетна масичка е достапна во две бои, за полесно да ја вклопите со постоечката соба. Може да се користи со заштитна врата или без неа, во зависност од вашата желба. Исто така, оваа комбинација штеди простор, бидејќи внатре во наткасната ќе го сместите миленикот и куќичката за спиење нема да ви одзема простор во собата.
Вашиот миленик ќе има чувство на сигурност, бидејќи спие покрај вас, а вие ќе се наспиете, бидејќи наутро нема да ви додева во кревет.


Текстот е прочитан 3757 пати.
#

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter